Bank Ochrony Środowiska

  • Kredyt Czyste Powietrze

Planujesz zakup nowoczesnej pompy ciepła, wymianę pieca, a może termomodernizację budynku? Zapoznaj się z nowymi, lepszymi warunkami Kredytu Czyste Powietrze z dotacją na częściową spłatę kapitału kredytu do 99 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania.

  • Pożyczka zielona 

Dbasz o zdrowie i środowisko, planujesz ekologiczne zmiany? Pożyczka Zielona umożliwi Ci połączenie wielu celów ekologicznych w ramach jednego kredytu.A jeśli weźmiesz pożyczkę maksymalnie na 3 lata, zyskujesz pewność, że Twoja rata się nie zmieni. 

  • EKOkredyt na fotowoltaike

Dzięki zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych już dziś możesz:

– stać się „prosumentem”, czyli równocześnie konsumentem i producentem „zielonej energii”

– zmniejszyć domowe rachunki za energię elektryczną, ponieważ możesz wytwarzać energię elektryczną z własnej instalacji korzystając z promieniowania słonecznego, które jest naturalnym, bezpłatnym źródłem energii

Odpowiedni dobór urządzeń i przewidziane w Ustawie o odnawialnych źródłach energii rozwiązania dotyczące rozliczeń z zakładem energetycznym spowodują, że Twoje rachunki za energię elektryczną będą mogły znacząco zmaleć.

 

Program moje ciepło

Wsparcie zakupu i montażu pomp ciepła dla nowych budynków jednorodzinnych przyczyni się do ograniczenia wysokiej emisji powstającej w wyniku ogrzewania domów jednorodzinnych nieefektywnymi źródłami ciepła wykorzystującymi paliwa kopalne, a ponadto do wzrostu udziału OZE w finalnym zużyciu energii oraz propagowaniu odnawialnych źródeł energii.

Więcej na Moje ciepło

Program Czyste Powietrze

Dofinansowanie kompleksowej termomodernizacji budynków oraz wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy.

Więcej na Czyste Powietrze

Mój Prąd 6.0

W przygotowaniu

Nasza firma jest Partnerem Ekologicznym Banku Ochrony Środowiska, więcej informacji dotyczących produktów BOS otrzymasz po wypełnieniu wniosku Partner Ekologiczny BOŚ  

Dodatkowo oferujemy : 

  • bezpłatne doradztwo i fachową pomoc w doborze  najlepszego rozwiązania
  • bezpłatną wycenę inwestycji 
  • pośrednictwo w przygotowaniu wniosków i niezbędnych dokumentów
  • sporządzenie Audytów Energetycznych 

 

Scroll to Top