ENERGIA ODNAWIALNA
------------------------------------------------
Pompy ciepła
Kolektory słoneczne
Ekologiczne urządzenia grzewcze
Przejdź do treści
ENERGIA ODNAWIALNA
__________

Pompy ciepła
Kolektory słoneczne
Ekologiczne urządzenia grzewcze
Oferta
PANELE FOTOWOLTAICZNE / KOLEKTORY SŁONECZNE
Energia z promieni słonecznych nie szkodzi środowisku naturalnemu, a dodatkowo może zaspokoić nawet 100% rocznego zapotrzebowania gospodarstwa domowego na energię elektryczną. Tym samym znacznie obniża koszty związane z zapotrzebowaniem na prąd elektryczny.

Kolektory słoneczne, dzięki promieniowaniu, przetwarzają darmową energię słoneczną na ciepło, wykorzystywane do podgrzania wody użytkowej, basenowej lub do wspomagania niskotemperaturowych systemów centralnego ogrzewania.
POMPY CIEPŁA
W gospodarstwie domowym blisko 80% kosztów eksploatacyjnych związanych jest z ogrzewaniem. Dlatego właśnie instalacja grzewcza to najistotniejszy element każdego domu, a wykorzystanie powietrznej pompy ciepła pomaga obniżyć rachunki za energię nawet o 50–60%. Pompy ciepła pomagają przekształcić naturalną energię, skumulowaną np. w powietrzu, w ciepło dla domu i podgrzewania wody użytkowej przez cały rok! Energia elektryczna włożona w pracę pompy jest kilkakrotnie niższa od energii cieplnej uzyskanej w wyniku jej pracy, co stanowi główną zaletę tej technologii.
REKUPERACJA
To nowoczesny system mechanicznej wentylacji polegający na odzyskiwaniu energii cieplnej przy pomocy wymiennika ciepła. Proces ten zachodzi w specjalnej centrali wentylacyjnej (rekuperator) wyposażonej właśnie w taki wymiennik. Odzysk ciepła w wentylacji polega na dostarczeniu i ogrzaniu świeżego powietrza do budynku mieszkalnego powietrzem zużytym, usuwanym z budynku przepuszczonym przez wymiennik ciepła.
INFO
URZĄDZENIA GRZEWCZE
Nowoczesne systemy kondensacyjne stosowane w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i wielorodzinnych. W kompaktowych gazowych kotłach kondensacyjnych tkwią możliwości obniżenia kosztów energii, dostosowane do indywidualnych warunków, przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu ogrzewania pomieszczeń i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.  Jako firma specjalizująca się w budowie systemów grzewczych,  oferujemy wszystkie elementy potrzebne do stworzenia zarówno prostych, jak i złożonych układów oraz pełen zakres opcji umożliwiających ich dalszą rozbudowę.
KOTŁY NA PELLET
Piecyki wolnostojące na drewno i pellet. Relaks przy pięknej wizji ognia oraz doznania kojącego ciepła zagwarantuje Ci piecyk na drewno. Komfort, wygoda i oszczędności to podstawowe zalety piecyków na pellet, gdzie obecny w nich ogień jest dodatkowym atutem. Wolnostojące piecyki na pellet to bardzo wygodne w użyciu urządzenia, które w automatyczny sposób dostarczą ciepło dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Piecyk montuje się w pomieszczeniach dziennych, aby móc oglądać ich wyjątkowy ogień.
PIEC ELEKTRYCZNY NOEL
Nasze rozwiązanie to niskie koszty inwestycji : nie wymagana jest budowa komina ani specjalistycznych przyłączy (np. gazowe). Nasze rozwiązanie to niskie koszty eksploatacji. Montując nasze urządzenie zapewniasz sobie niskie opłaty wg. zużycia lub stałe niskie opłaty przez cały rok stosując drugą taryfę G12W.Urządzenie nie wymaga przeglądów i serwisowania, czyli nie ponosi się dodatkowych kosztów podczas eksploatacji.

 
Z piecem drugiej taryfy oszczędzasz czas, urządzenie jest całkowicie bezobsługowe; nie tak jak w przypadku kotła na paliwo stałe (węgiel, eko-groszek, drewno).Nie obsługujesz go , nie nosisz opału, nie składujesz i nie sezonujesz opału, bez przewożenia paliwa, bez obawy o jakość węgla i jego kaloryczność, nie czyścisz pieca, nie wynosisz popiołu - szlaki, nie czyścisz komina. Nasze urządzenie może współpracować z : elektrownią wiatrową, systemem solarnym, systemem fotowoltaicznym.
INFOSERWIS
Serwisujemy wszystkie urządzenia zakupione i montowane przez naszą firmę.
Konsultacje serwisowe pod numerem telefonu 570 816 929
__________________
      
Wróć do spisu treści